نماز جمعه قلب فرهنگی هر شهر است.(امام خامنه ای). ** سال ۱۴۰۱، سال «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین»
امام علی علیه السلام: مَا أَكْثَـرَ اَلْعِبـَرَ وَ أَقَـلَّ اَلاِعْتِبَـارَ چه بسيار است پنـدها و چه اندكاند، پنـد پـذيران. نهج البلاغه/کلمات قصار 297

مقاله ها

حجت الاسلام شریف تبار امام جمعه بهنمیر در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان1401 منطق ما در حمایت از قدس و فلسطین دفاع از مظلوم و انسانیت است.

خلاصه گزارش از خطبه های نماز جمعه بهنمیر 1401/02/09

نماز جمعه بهنمير به امامت امام جمعه بهنمیر حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا شریف تبار امام جمعه محترم بهنمیر در مصلی المهدی (عج) بهنمیر اقامه گردید.

امام جمعه بهنمیر با قرائت روایتی از امام علی (ع) نماز گزاران را به تقوای الهی سفارش نمود وی با تشکر از حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس و فرارسیدن عید سعید فطر  و روز شوراهای اسلامی و گرامیداشت روز معلم و استاد شهید مرتضی مطهری و روز کار و کارگر پیرامون روز جهانی قدس بیان داشتند و اظهار داشتند بیت المقدس مورد احترام ادیان بزرگ الهی( اسلام، مسیحیت و یهودیت است) منطق ما در حمایت از قدس و فلسطین دفاع از مظلوم و انسانیت است وی افزود اگر ابتکار امام (ره) در اعلان روز جهانی قدس نبود و اگر فریادهای امام خامنه ای بعد از امام با همان صلابت در دفاع از مسئله فلسطین نبود رژیم اشغالگر قدس و فلسطین قانع نبود و این جرثومه فساد ادعای حرمین شریفین مکه و مدینه میکرد . وی اظهار داشت امروز به برکت جمهوری اسلامی و جبهه مقاومت حضور مردم در دفاع از فلسطین اسرائیل را در داخل سرزمینهای اشغالی زمین گیر کرده است .

امام جمعه بهنمیر در ادامه خطبه های نماز جمعه به مناسبت هفته معلم و سالروز شهادت استاد مطهری گفت شهید مطهری نماد و الگوی معلم تراز انقلاب اسلامی است مطهری هم اسلام شناس هم زمان شناس هم جریان شناس و هم دشمن شناس بوده است . وی افزود معلم در تراز انقلاب هم به آموختن علم و هم به تربیت معنویت دانش آموز توجه داشته باشد .

امام جمعه بهنمیر به مناست روز کار و کارگر و تبریک به کارگران گفت بوسیدن پیامبر به دست کارگر به همه آموخته است هم باید از کارگر و هم از کار تولید تجلیل شود هم حق کارگران ادا شود.

خطیب جمعه بهنمیر در مورد مکر و توطئه جدید آمریکا در مذاکرات گفت هدف آمریکا ایجاد جنگ روانی و تاثیر گذاری در داخل کشور است دولت انقلابی در کنار مذاکرات عزت مندانه در خنثی سازی تحریم و در افزایش تولید و بهبود معیشت مردم تلاش می کند .

ایشان در پایان از زحمات مبلغان و ارکان مساجد و جوانان  واقشار مختلف که در طول ماه رمضان تلاش کردند تشکر کرد و گفت رمز موفقیت در وحدت و همبستگی است. 

 

 

شنبه, 07 خرداد 1401
امروز7
دیروز10
این هفته129
این ماه764
مجموع67179

آی پی بازدیدکنندگان : 3.230.142.168

ورود به سایت