نماز جمعه قلب فرهنگی هر شهر است.(امام خامنه ای). ** سال ۱۴۰۱، سال «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین»
امام باقر (سلام الله علیه) : الدُّعاءُ يَرُدُّ القَضاءِ وقَد اُبرِمَ إبراماً. دعا، قضا را گر چه حتمى و قطعى شده باشد بر مى گرداند. میزان الحکمة : ج4 ص 19 ح 576

مقاله ها

امام جمعه بهنمیر در خطبه های نماز جمعه سومین هفته ماه مبارک رمضان 1401: الگوی کارگزاران حکومت علوی حکومت امیرالمونین (ع) است.

نماز جمعه بهنمير به امامت امام جمعه بهنمیر حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا شریف تبار امام جمعه محترم بهنمیر در مصلی المهدی (عج) بهنمیر اقامه گردید.

امام جمعه بهنمیر با قرائت روایتی از امام علی (ع) نماز گزاران را به تقوای الهی سفارش کرد وی با تسلیت شهادت حضرت امام امیرالمومنین (ع) و گرامیداشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سالروز شکست مفتضحانه حمله نظامی آمریکا در صحرای طبس پیرامون برکات محبت امام علی (ع) با قرائت روایاتی به تفصیل سخن گفت و اظهار داشت دوست داشتن امیرالمومین (ع) جواز عبور از پل صراط میباشد.  وی افزود الگوی کارگزاران حکومت علوی حکومت امیرالمونین (ع) است ایشان 3 ویژگی و امتیاز حکومت امام علی (ع) را برشمرد و گفت ایستادگی بر اصول و ارزشهای دینی و سیره نبوی و قسط و عدل و ساده زیستی و دوری از اشرافیگری می باشد و امروز جهان تشنه اسلام علوی است.

امام جمعه بهنمیر در ادامه خطبه های نماز پیرامون ارزشها و فضیلت لیله القدر سخن  گفت و بیان داشت با ادای حقوق دیگران و پاک کردن دل از کینه ها می توان لیله القدر را درک کرد.

خطیب جمعه بهنمیر اهانت به قران کریم در یکی از کشورهای اروپایی را محکوم کرد . اهانت به قران کریم نشانه استیصال غرب در برابر اسلام است و نشان میدهد غرب در برابر اسلام منطق ندارد از دلایل اهانت به قرآن رشد سریع اسلام گرایی در اروپا و غرب است .

امام جمعه بهنمیر بمناسبت در پیش بودن روز قدس گفت امسال راهپیمایی روز قدس باید با شکوهتر برگزار شود به جهت شرایط ویژه منطقه و فلسطین و حمله صیهونیستها به نماز گزاران و مسلمانان فلسطین در مسجد الاقصی و حمایت از جوانان دلاور فلسطین و محور مقاومت.

 

شنبه, 07 خرداد 1401
امروز6
دیروز10
این هفته128
این ماه763
مجموع67178

آی پی بازدیدکنندگان : 3.230.142.168

ورود به سایت