نماز جمعه قلب فرهنگی هر شهر است.(امام خامنه ای). ** سال ۱۴۰۱، سال «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین»
امام صادق (سلام الله علیه) : صَلاةُ مُتَطَيِّبٍ أفضَلُ مِن سَبعينَ صَلاةً بِغَيرِ طيبٍ. نماز شخص خوشبو برتر از هفتاد نماز بدون بوى خوش است. الصلاة: ص 51 ح 148

مقاله ها

امام جمعه بهنمیر مدیری که روحیه انقلابی نداشته باشد نسبت به مشکلات مردم بی تفاوت است .

نماز جمعه بهنمير به امامت امام جمعه بهنمیر حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا شریف تبار امام جمعه محترم بهنمیر  در مصلی المهدی (عج) بهنمیر اقامه گردید.

امام جمعه بهنمیر با قرائت روایتی از امام علی (ع) نماز گزاران را به تقوای الهی سفارش کرد وی با گرامیداشت 29 بهمن سالروز قیام مردم تبریز در سال 56 و همچنین گرامیداشت سالروز  شهدای روحانیت بویژه  حجت الاسلام محلاتی نماینده امام در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ادامه بحث پیامهای قرآنی پیرامون شُکر نعمت و تداوم بقاء نعمت الهی با توجه به آیه و روایت سخن گفت . وی اظهار داشت از عوامل بقاء و ازدیاد نعمت شکر بر نعمتهای الهی است و عامل دیگر انفاق نعمت خدادادی بدیگران است . ویکی هم غفلت از نعمتهای الهی است وی افزود امروز نعمت امنیت در کشور که از برکات فداکاری شهدا بدست آمد باید بدرگاه الهی شاکر باشیم .

امام جمعه بهنمیر به فضیلت ماه رجب اشاره کرد و اظهار داشت ماه رجب ماه استغفار و طلب مغفرت بدرگاه الهی است باید از برکات این ماه استفاده کرد .

خطیب جمعه بهنمیر به موضوع جهاد تبیین اشاره نمود و گفت دشمن انقلاب و استکبار جنگ ترکیبی علیه انقلاب انجام میدهند بر همه لازم است برای خنثی کردن نقشه های دشمن جهاد عملی – جهاد فرهنگی و جهاد اقتصادی انجام داد وی افزود باید مدیرانی با روحیه انقلابی و جهادی انتخاب شوند هرجا با روحیه انقلابی و جهادی عمل شد موفقیت بدست آمد هرجا با روحیه انقلابی و جهادی عمل نشد مشکلات ایجاد شد مدیری که روحیه انقلابی نداشته باشد نسبت به مشکلات مردم بی تفاوت است . ایشان سپس به جنایات اسرائیل در فلسطین و جنایات آل سعود در کشتار مردم مسلمان یمن را محکوم نمود کشتار و جنایت با حمایت آمریکا و کشورهای عبری انجام می شود اروپا و آمریکا شریک جنایات اسرائیل و آل سعود هستند.

امام جمعه بهنمیر در پایان از حضور با شکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن تشکر کرد و گفت مردم در شرایطی در راهپیمایی شرکت کردند در حالیکه مشکلات معیشتی دارند از طرفی در سرما و باران در راهپیمایی آمدند نشان دادند مردم پای انقلاب و آرمان شهدا هم چنان ایستاده اند.

شنبه, 07 خرداد 1401
امروز9
دیروز10
این هفته131
این ماه766
مجموع67181

آی پی بازدیدکنندگان : 3.230.142.168

ورود به سایت