نماز جمعه قلب فرهنگی هر شهر است.(امام خامنه ای). ** سال ۱۴۰۱، سال «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین»
حضرت علی علیه السلام اَلْخَيْرُ لا يَفْنى؛ كار خير هرگز فانى نمى شود. شرح غررالحكم: ج 1، ص 229

مقاله ها

امام جمعه بهنمیر حماسه نهم دیماه روز شکست توطئه خارجی و فتنه داخلی است و روز همبستگی ملت با ولایت است.

 

نماز جمعه بهنمير به امامت امام جمعه بهنمیر حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا شریف تبار امام جمعه محترم بهنمیر  در مصلی المهدی (عج) بهنمیر اقامه گردید.

امام جمعه بهنمیر با قرائت روایتی از پیامبر اکرم (ص) نماز گزاران را به تقوای الهی سفارش کرد وی با گرامیداشت سالروز حماسه نهم دیماه و هفته بصیرت و میثاق با ولایت و گرامیداشت سالروز شهیدان آیت الله غفاری و آیت الله محمد باقر صدر و همچنین تسلیت شهادت سفیر شهید حاج حسن ایرلو به ادامه بحث سبک زندگی دینی و حقوق شهروندی پرداخت و گفت یکی از مسایل سبک زندگی دینی حقوق بیماران و شهروندان بیمار است ایشان با قرائت روایات و بیان سیره معصومین در اهمیت عیادت از بیماران مطالب مبسوطی بیان داشتند و گفتند براساس روایتی از  امام صادق(ع) گفت کسی که به عبادت بیمار میرود فرشتگان برای او طلب مغفرت مینمایند .

امام جمعه بهنمیر در ادامه خطبه های نماز با تبریک میلاد حضرت عیسی بن مریم (ع) گفتند همه انبیا با ظلم و ستم مبارزه کردند و حضرت عیسی (ع) مخالف ظالم و ستمگران بوده است .

خطیب جمعه بهنمیر با اشاره به حماسه نهم دیماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت گفتند حماسه نهم دیماه معجزه الهی و قدرت و بصیرت ملت بزرگ ایران است . حماسه نهم دیماه روز شکست توطئه خارجی و فتنه داخلی است و روز همبستگی ملت با ولایت است. وی در ادامه با بیان این نکته از قرآن فرموده  است که چرا فتنه از قتل بدتر است در پاسخ گفتند فتنه گران کاری انجام میدهند مردم در دین خود شک کنند اگر مومن در اثر فتنه دین خود را از دست دهد ضررش از قتل بیشتر است و فتنه باعث گمراهی افراد میشود اما ملت ایران در حماسه نهم دیماه فتنه و فتنه گران را منزوی کردند و نشان دادند فریب فتنه گران را نمیخورند ایشان افزودند وظیفه همگان در جنگ رسانه ای دشمنان و فتنه گران جهاد تبیین است . امروز کلیدی ترین جهاد جوانان بیان واقیتهای امید بخش است.

امام جمعه بهنمیر در پایان خطبه های نماز سالروز عملیات کربلای 4 یادو نا م شهدای مظلوم  غواص را گرامیداشتند. همچنین هفتم دیماه سالروز تشکیل نهضت سواد آموزی را گرامیداشتند.

شنبه, 07 خرداد 1401
امروز7
دیروز10
این هفته129
این ماه764
مجموع67179

آی پی بازدیدکنندگان : 3.230.142.168

ورود به سایت