نماز جمعه قلب فرهنگی هر شهر است.(امام خامنه ای). ** سال ۱۴۰۱، سال «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین»
امام زمان حضرت مهدي -عجل الله تعالی فرجه الشریف- فرمودند: إِنّا غَیْرُ مُهْمِلینَ لِمُراعاتِكُمْ، وَلا ناسینَ لِذَكْرِكُمْ، وَلَوْلا ذلِكَ لَنَزَلَ بِكُمُ الَّلأْواءُ وَاصْطَلَمَكُمُ الاَْعْداءُ ... ما در رسیدگى و سرپرستى شما كوتاهى و اهمال نكرده و یاد شما را از خاطر نبرده ایم كه اگر جز این بود، دشوارى ها و مصیبت ها بر شما فرود مى آمد و دشمنان، شما را ریشه كن مى نمودند ... احتجاج، ج2، ص323

مقاله ها

امام جمعه بهنمیر در خطبه های نماز جمعه 19 آذر 1400: ایمان زینبی و صبر زینبی کانون قدرت اصلی ملت ایران است

خلاصه گزارش از خطبه های نماز جمعه بهنمیر19/09/1400

نماز جمعه بهنمير به امامت امام جمعه بهنمیر حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا شریف تبار امام جمعه محترم بهنمیر  در مصلی المهدی (عج) بهنمیر اقامه گردید.

امام جمعه بهنمیر با بیان سخنی از امیرالمومنی (ع) نماز گزاران را به تقوای الهی سفارش کرد وی با تبریک میلاد با برکت عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار به ادامه بحث سبک زندگی و حقوق شهروندی به رعایت بهداشت و سلامتی جسم پرداخت و گفت هم باید به سلامت فردی توجه کرد و هم به رعایت بهداشت اجتماعی پرداخت.

ایشان در توضیح مطلب به ارزش و اهمیت سلامتی از دیدگاه معصومین پرداخت و گفت دو نعمتی که  قدرو ارزش آن برای مردم مجهول میباشد  سلامتی و امنیت است .

ایشان افزودند برای حفظ سلامتی جسم باید از غذاها و نوشیدنیهایی که برای بدن مضر است پرهیز شود بدلیل اینکه غذاهایی که برای جسم ضرر دارد حرام است  .

امام جمعه بهنمیر در ادامه خطبه های نماز به نقش زینب کبری (س) در نهضت عاشورا و شخصیت زینب (س) پرداخت و گفت :  عبادت زینب کبری (س) ، صبر زینب ، عفت و پاکدامنی زینب (س) برای بانوان و دختران الگو است. ایمان زینبی ، صبر زینبی ، کانون قدرت اصلی ملت ایران است . قدرت اصلی ملت ایران به توپ و تانک نیست قدرت اصلی ملت ایران ایمان اوست وی افزود پرستاران با الگو قراردادن زینب کبری (س) مجاهدانه در عرصه سلامت درخشیدند به حق پرستاران مجاهدان عرصه سلامت هستند .

خطیب جمعه بهنمیر در خطبه های نماز به موضوع مذاکره با غرب پرداخت و گفت هدف مذاکره لغو تحریم ها است دولت سیزدهم اعلام کرد مذاکره را به اقتصاد گره نمیزند ایشان افزودند نجات اقتصاد به مذاکره با دشمنان ملت ایران نیست نجات اقتصاد ایران خدمتگذاری مدیران با روحیه جهادی و مقابله با زیاده خواهان است . اگر مدیریت جهادی در کشور فراگیر شود .اگر از اختلاس و حقوق نجومی جلوگیری شود مشکلات اقتصادی کشور حل میشود.

انتظار میرود مدیران با روحیه جهادی تلاش کنند و قانون اصلاح  فضای کسب و کار اجرایی شود.

 

به مناسبت روز دانشجو قرائت بیانیه و مطالبه دانشجویان از مسئولین توسط آقای جهانی عضو بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران در مصلی نماز جمعه بهنمیر

 

به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار از چند تن از تلاشگران عرصه سلامت بخش بهنمیر  تجلیل به عمل آمد.

شنبه, 07 خرداد 1401
امروز4
دیروز10
این هفته126
این ماه761
مجموع67176

آی پی بازدیدکنندگان : 3.230.142.168

ورود به سایت