نماز جمعه قلب فرهنگی هر شهر است.(امام خامنه ای). سال98، رونق تولید گرامی باد. ** شما می توانید برای ارتباط با امام جمعه بهنمیر از منوی ارتباط با ما استفاده نمایید.
امام حسن (سلام الله علیه) : مَن عَرَفَ اللَّهَ أحَبَّهُ. هر كس خدا را بشناسد، دوستش بدارد. دوستی در قرآن وحدیث: ص414 – ح 963

مقاله ها

حجت الاسلام والمسملین شریف تبار امام جمعه بهنمیر در خطبه های نماز جمعه 5 دیماه :در یوم الله نهم دیماه دشمنان داخلی و خارجی از ملت ما سیلی محکمی خوردند.

نماز جمعه بهنمير به امامت امام جمعه بهنمیر حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا شریف تبار امام جمعه محترم بهنمیر  در مصلی المهدی (عج) بهنمیر اقامه گردید.

امام جمعه بهنمیر با بیان سخنی از امام علی (ع) در وصف متقین و پرهیزگاران نماز گزاران را به تقوای الهی سفارش کرد وی در آستانه شهادت حضرت زهرا (س) شهادت آن بزرگوار را تسلیت گفت و اولین سال شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی و سالگرد شهادت شهید آیت الله غفاری را گرامی داشتند ایشان به ادامه بحث پیرامون سبک زندگی دینی به بحث خانواده پرداختند و گفتند ارتباط با خانواده وصله رحم با خوشاوندان یک تکلیف شرعی و وظیفه دینی است و قطع ارتباط با خوشاوندان عذاب و عقوبت دارد وی سپس با قرائت آیات و روایات در این زمینه به تفصیل سخن گفتند . ایشان افزودند خداوند در سوره بقره آیه 22و23 ، سه دسته را مورد لعن قرار داده است . 1-کسانیکه پیمان شکنی میکنند.2-کسانی که در زمین فساد می کنند.3- کسانیکه قطع رحم می کنند و ارتباط با خوشاوندان را قطع می کنند.

امام جمعه بهنمیر در ادامه خطبه های نماز با اشاره به سالروز شهادت فاطمه زهرا (س) گفت . فاطمه زهرا(س) در دفاع از امامت و ولایت برای همه الگو است . پیامبر (ص) فاطمه زهرا (س) را در فضای تاریک شاخص معرفی کرد فرمود خشم و غضب فاطمه خشم خدا را در پی دارد و رضای خدا در رضایت فاطمه است .

خطیب جمعه بهنمیر بمناسبت 9 دیماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت گفت در یوم االه نهم دیماه دشمنان داخلی و خارجی از ملت ما سیلی محکمی خوردند و ملت در نهم دیماه در یک امتحان بزرگ پیروز و موفق شد . ایشان با اشاره به اولین سال شهادت حاج قاسم سلیمانی گفت. بفرموده امام خامنه ای سردار سلیمانی جهان قهرمان مقاومت است. وی به طرح شهید حاج قاسم  سلیمانی صدها سبد معیشتی و کالا برای نیازمندان و محرومین در این ایام توزیع گردید و خواهد شد.

وی در پایان از مجاهدان عرصه سلامت و خیرین ، سپاه، بسیج و مسئولین که در رزمایش کمک مؤمنانه حمایت کردند تشکر کرد. 

 

چهارشنبه, 08 بهمن 1399
امروز5
دیروز21
این هفته36
این ماه623
مجموع52647

آی پی بازدیدکنندگان : 3.238.70.175

ورود به سایت