نماز جمعه قلب فرهنگی هر شهر است.(امام خامنه ای). سال98، رونق تولید گرامی باد. ** شما می توانید برای ارتباط با امام جمعه بهنمیر از منوی ارتباط با ما استفاده نمایید.
امام زمان حضرت مهدي -عجل الله تعالی فرجه الشریف- فرمودند: إِنّا غَیْرُ مُهْمِلینَ لِمُراعاتِكُمْ، وَلا ناسینَ لِذَكْرِكُمْ، وَلَوْلا ذلِكَ لَنَزَلَ بِكُمُ الَّلأْواءُ وَاصْطَلَمَكُمُ الاَْعْداءُ ... ما در رسیدگى و سرپرستى شما كوتاهى و اهمال نكرده و یاد شما را از خاطر نبرده ایم كه اگر جز این بود، دشوارى ها و مصیبت ها بر شما فرود مى آمد و دشمنان، شما را ریشه كن مى نمودند ... احتجاج، ج2، ص323

مقاله ها

امام جمعه بهنمیر در خطبه های نماز جمعه 10 آبان 1398:

نماز جمعه بهنمير به امامت امام جمعه بهنمیر حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا شریف تبار امام جمعه محترم بهنمیر در مصلی المهدی (عج) بهنمیر اقامه گردید.


امام جمعه بهنمیر با قرائت روایتی از پیامبر اکرم (ص) نماز گزاران را به تقوای الهی سفارش کرد وی با تسلیت سالروز شهادت مظلومانه غریب سامرا حضرت امام حسن عسکری (ع) و سالروز شهادت شهید محراب آیت الله طباطبایی 13 آبان روز مبارزه با استکبار را گرامی داشت .


امام جمعه بهنمیر در خطبه های نماز به ادامه بحث سبک زندگی اسلامی پرداخت و اظهار داشت از روشهای پیامبر اسلام سهل الخُلق بود هم در گفتار و هم در رفتار و کردار با مردم خوب رفتار میکرد و سخت گیر نبود وی افزود مسلمانان هم به تاسی از رسول خدا در رفتار و کردار با مردم باید آسان بگیرند .ایشان در ادامه افزودند علاوه بر آسانگیری در رفتار ها و آداب و مهمانیها باید در امر ازدواج آسان گرفته شود و باید مشوق ازدواج آسان باشیم.سخت گیری در ازدواج اگر باعث گناه و معصیت جوانان شود همه بویژه پدر و مادر در گناه شریکند.


خطیب جمعه بهنمیر به روز مبارزه با استکبار پرداخت و گفت اگر سئوال شود چرا مرگ بر آمریکا گفته می شود در پاسخ باید گفت آمریکا در راس استکبار جهانی است در طول چهل سال انقلاب اسلامی 17000 نفر از شهروندان کشورما بوسیله آمریکا و مزدورانش به شهادت رسیدند و عامل ترورشخصیتهای سیاسی و مذهبی کشورمان آمریکا است آمریکا جمعی از یاران امام و هم چنین رئیس جمهور رجائی و نخست وزیر باهنر را به شهادت رساند و دهها جنایت دیگر امروز عامل ناامنی و جنگ در جهان آمریکا است.


امام جمعه بهنمیر با اشاره به سخنان امام خامنه ای در جمع دانشجویان در دانشگاه افسری گفت باید مراقب فتنه های دشمن باشید دشمن و در راس آن آمریکا بدنبال نا امنی در کشورهای منطقه است باید مراقب باشید آمریکا بدنبال فتنه دیگر است و امروز امنیت مهم ترین نیاز ضروری ملت و جامعه است و نا امنی بلای بزرگ جامعه است ایشان گفتند باید از امنیت پایدار کشور شکر گزار باشیم.


خطیب جمعه بهنمیر در ادامه به سالروز شهادت امام حسن عسکری (ع) و ویژگیهای آن حضرت اشاره نمود و گفت مظلومیت امام حسن عسکری(ع) بیشتر از امامان دیگر بود 15 سال در حصر و حبس بودند و امام حسن عسکری (ع) جامعه اسلامی را برای دوران غیبت آماده کرد و امام با مدیریت خود زعامت و مرجعیت نواب عام و ولایت فقیه را در غیبت پایه گذاری کرده است .
خطیب جمعه بهنمیر در پایان از حضور و همکاری مسئولین در برپایی مراسم باشکوه 28 صفر در مصلی المهدی (عج) تشکر کرد.

دوشنبه, 27 آبان 1398
امروز7
دیروز15
این هفته7
این ماه275
مجموع46121

آی پی بازدیدکنندگان : 18.204.48.199

ورود به سایت