نماز جمعه قلب فرهنگی هر شهر است.(امام خامنه ای). سال98، رونق تولید گرامی باد. ** شما می توانید برای ارتباط با امام جمعه بهنمیر از منوی ارتباط با ما استفاده نمایید.
امام صادق (سلام الله علیه) : صَلاةُ مُتَطَيِّبٍ أفضَلُ مِن سَبعينَ صَلاةً بِغَيرِ طيبٍ. نماز شخص خوشبو برتر از هفتاد نماز بدون بوى خوش است. الصلاة: ص 51 ح 148

مقاله ها

عمل به دستورات قرآن و یاری کردن پیامبر (ص) از وظایف مسلمانان به پیامبر اسلام است./ افزود امروز آمریکا و عواملش به دنبال فتنه انگیزی در کشورهای مقاومت هستند/امام جمعه بهنمیر از حضور مردم در مراسم حماسه اربعین تشکر کرد وی از دولت و ملت عراق از مرجعیت و حورز

نماز جمعه بهنمير به امامت امام جمعه بهنمیر حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا شریف تبار امام جمعه محترم بهنمیر در مصلی المهدی (عج) بهنمیر اقامه گردید.


امام جمعه هبنمیر با قرائت روایتی از پیامبر (ص) نماز گزاران را به تقوای الهی سفارش کرد وی با تسلیت سالروز رحلت پیامبر اکر (ص) و سالروز شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت امام رضا (ع) به بحث پیرامون پیامبر اعظم پرداخت و گفت مسلمانان وظایفی نسبت به پیامبر دارند عمل بدستورات پیامبر و احترام به شخصیت رسول خدا (ص) و عمل به دستورات قرآن و یاری کردن پیامبر (ص) از وظایف مسلمانان به پیامبر اسلام است.


خطیب جمعه بهنمیر در ادامه خطبه های نماز به مناسبت روز وقف با استناد آیات و روایات در اهمیت وقف سخنانی بیان داشت و گفت وقف صدقه جاریه است در خدمت رسانی به اسلام و مسلمین نقش مهمی دارد.
امام جمعه بهنمیر با توجه به اوضاع جهان و توطئه های استکبار به ضرورت شناخت مسائل جهان پرداخت و گفت اگر شناخت مسایل جهانی نباشد یا تحلیل درست نباشد در فتنه انگیزی دشمنان دچار انحراف میشود. وی افزود امروز آمریکا و عواملش به دنبال فتنه انگیزی در کشورهای مقاومت هستند و از مطالبات به حق مردم سوء استفاده و موج سورای میکنند.

ایشان در ادامه از کار بزرگ اطلاعات سپاه در دستگیری یکی از عوامل استکبار سرشبکه آمد نیوز تشکر کرد.
امام جمعه بهنمیر در پایان خطبه های نماز از حضور مردم در مراسم حماسه اربعین تشکر کرد وی از دولت و ملت عراق از مرجعیت و حورزهای علمیه حشت الشعبی و مهمان نوازی مردم عراق تشکر نموده است ایشان از دولت و مسئولین اجرایی و نظامی ، انتظامی ، سپاه و بسیج به جهت تلاشها و زحماتهایشان در حماسه اربعین تشکر نمود.

دوشنبه, 27 آبان 1398
امروز3
دیروز15
این هفته3
این ماه271
مجموع46117

آی پی بازدیدکنندگان : 18.204.48.199

ورود به سایت