نماز جمعه قلب فرهنگی هر شهر است.(امام خامنه ای). سال98، رونق تولید گرامی باد. ** شما می توانید برای ارتباط با امام جمعه بهنمیر از منوی ارتباط با ما استفاده نمایید.
امام علی علیه السلام: مَنْ غاظَكَ بِقُبْحِ السَّفَهِ عَلَيْكَ، فَغِظْهُ بِحُسْنِ الْحِلْمِ عَنْهُ هر كس با زشتىِ سبكسرى تو را خشمگين كرد تو با زيبايى بردبارى او را به خشم آور غررالحكم / حدیث 8620

مقاله ها

امام جمعه بهنمیر در خطبه های نماز جمعه 12 مهرماه 1398: جوانان باید بدانند نماز گره گشای زندگی است/ نیروی انتظامی حافظ امنیت عمومی است و نیروی انتظامی مظهر اقتدار و عزت کشور است/

نماز جمعه بهنمير به امامت امام جمعه بهنمیر حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا شریف تبار امام جمعه محترم بهنمیر در مصلی المهدی (عج) بهنمیر اقامه گردید.


امام جمعه بهنمیر با قرائت روایتی از حضرت امام علی (ع) نماز گزاران را به تقوای الهی سفارش کرد وی با تسلیت سالروز شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت 3 ساله امام حسین (ع) حضرت رقیه (س) و گرامیداشت سالروز هجرت امام خمینی (ره) از عراق به کویت و سپس به پاریس به ادامه بحث سبک زندگی اسلامی پرداخت و گفت اسلام دین سمحه و سحله است دین آسان و ساده است آسان بودن احکام اسلام بمعنی بی تفاوت بودن به احکام یا ترک واجبات نیست هم دین اسلام آسان است و هم احکام اسلام یکی از احکام مهم اسلام نماز است – باید اهمیت و نقش نماز برای جوانان تبیین شود که نماز مشکل گشا است نه مشکل ساز البته هم احکام نورانی اسلام مشکل گشا هستند . قرآن در سوره بقره 135 (اسْتَعِینُوا بِالصَّبْرِ وَ الصَّلاةِ )از صبر و نماز کمک بگیرید ، جوانان باید بدانند نماز گره گشای زندگی است پیامبر (ص) در برخی جنگها دیدند به نماز ایستاده اند گفتند الاآن وسط معرکه چرا نماز فرمودند به نماز ایستادم تا از خدا کمک بگیرم بر دشمن پیروز شوم ایشان افزودند برای حضور بیشتر جوانان در مساجد هم امام جماعت هم هیئت امنا ی مساجد و هم نظافت مسجد نقش مهمی دارند وی در این زمینه به تفصیل سخن گفت.

امام جمعه بهنمیر در ادامه خطبه های نماز با تبریک روز نیروی انتظامی گفت نیروی انتظامی ماموریتهای زیادی بر عهد اش قرار دارد نیروی انتظامی حافظ امنیت عمومی است و نیروی انتظامی مظهر اقتدار و عزت کشور است وی یاد شهدای نیروی انتظامی را گرامی داشتند.
امام جمعه بهنمیر به سخنان مهم رهبری معظم انقلاب در جمع فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت امام خامنه ای از عملکرد سپاه اعلان رضایت نموده است انقلابی ماندن سپاه جهادی عمل کردن توجه به ارزشها ی دینی و اسلامی ، مردمی بودن از موفقیت سپاه است . اعلان رضایت ولی امر مسلمین از سپاه پاسداران مدال افتخاری است برای پاسداران انقلاب اسلامی و سپاه به همراه سایر نیروهای مسلح در دفاع مقدس – در دفاع از حرم اهل بیت در صنایع دفاعی و غیر دفاعی کارهای بزرگی انجام داده است.


خطیب جمعه بهنمیر در مورد عملیات نصر من الله انصارلله یمن گفت این عملیات بزرگ و پیروزیهای آن و اسارت هزاران نیروی متجاوز هم به عربستان و هم حامیان عربستان فهماند انصارلله یمن با تکیه بر جوانانش قوی و قدرتمند است . پیروزی انصارالله نتیجه مقاومت شجاعانه و عزت مندانه است این پیروزی درس بزرگی برای نیروهای مقاومت در جهان است .

 

 

سخنرانی جناب سروان حسینی  معاونت آموزشی نیروی انتظامی شهرستان بابلسر به مناسبت هفته نیوری انتظامی

سه شنبه, 01 بهمن 1398
امروز2
دیروز4
این هفته6
این ماه176
مجموع47488

آی پی بازدیدکنندگان : 3.233.219.101

ورود به سایت