نماز جمعه قلب فرهنگی هر شهر است.(امام خامنه ای). سال98، رونق تولید گرامی باد. ** شما می توانید برای ارتباط با امام جمعه بهنمیر از منوی ارتباط با ما استفاده نمایید.
امام زمان حضرت مهدي -عجل الله تعالی فرجه الشریف- فرمودند: إِنّا غَیْرُ مُهْمِلینَ لِمُراعاتِكُمْ، وَلا ناسینَ لِذَكْرِكُمْ، وَلَوْلا ذلِكَ لَنَزَلَ بِكُمُ الَّلأْواءُ وَاصْطَلَمَكُمُ الاَْعْداءُ ... ما در رسیدگى و سرپرستى شما كوتاهى و اهمال نكرده و یاد شما را از خاطر نبرده ایم كه اگر جز این بود، دشوارى ها و مصیبت ها بر شما فرود مى آمد و دشمنان، شما را ریشه كن مى نمودند ... احتجاج، ج2، ص323

مقاله ها

دیدار امام جمعه و مسئولین با آتش نشانان بهنمیر

دیدار امام جمعه و مسئولین با آتش نشانان بهنمیر و تبریک 7 مهر روز آتش نشان.حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا شریف تبار در این دیدار ضمن تبریک روز آتش نشان و آرزوی علودرجات برای شهدای آتش نشان از زحمات بی شائبه آنان تشکر کرد و گفت شما  ایثار گر هستید برای حفظ جان و مال مردم فداکاری میکنید. ایشان از مسئولین خواست در تکریم  آتش نشانان و تجهیز و تهیه امکانات مورد نیاز آنها اقدام نمایند. لازم به ذکر است در این دیدار معاون فرماندار شهرستان، بخشدار ، شهردار ، ، فرمانده حضور علی ولی الله و اعضای شورای اسلامی شهر بهنمیر حضور داشتند.

 

سه شنبه, 01 بهمن 1398
امروز2
دیروز4
این هفته6
این ماه176
مجموع47488

آی پی بازدیدکنندگان : 3.233.219.101

ورود به سایت