نماز جمعه قلب فرهنگی هر شهر است.(امام خامنه ای). سال98، رونق تولید گرامی باد. ** شما می توانید برای ارتباط با امام جمعه بهنمیر از منوی ارتباط با ما استفاده نمایید.
امام رضا (سلام الله علیه) : ما زارَني أحَدٌ مِن أولِيائي عارِفاً بِحَقّي إلّا شُفِّعتُ فيهِ يَومَ القِيامَةِ. هيچ يك از دوستانم مرا با شناختِ حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود. وسائل الشيعة - ج 10 - ص 434. میزان الحکمة : ج5- ص125- ح8175

مقاله ها

امام جمعه بهنمیر در خطبه های نماز جمعه 5 مهرماه 1398: جامعه بین المللی بر اساس منافع استکبار و زورگویان اداره می شود امروز در دنیا جای مظلوم و ظالم عوض شد.

نماز جمعه بهنمير به امامت امام جمعه بهنمیر حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا شریف تبار امام جمعه محترم بهنمیر در مصلی المهدی (عج) بهنمیر اقامه گردید.


امام جمعه بهنمیر با قرائت روایتی از رسول اکرم (ص) نماز گزاران را دعوت به تقوای الهی نموده است وی با گرامیداشت سالروز عملیات بزرگ ثامن الائمه سالروز شهادت روحانی مبارز سید عبدالکریم هاشمی نژاد به ادامه بحث سبک زندگی اسلامی پرداخت و گفت یکی از اصول زندگی اسلام آسان گیری در امور زندگی و سخت گیری نکردن است وی در تبیین این موضوع گفت اسلام دین آسان و ساده است و تکالیف در اسلام بر اساس توان و قدرت انسان واجب شده است . و آسان گرفتن در دین یعنی ترک واجبات نیست به عنوان نمونه جهاد کار سختی است روزه گرفتن زحمت دارد امام همین جهاد بر زنان و پیران واجب نیست یا روزه گرفتن بر مسافر و بیمار واجب نیست . وی با توجه به آیات و روایات در این زمینه به تفصیل سخن گفت .


امام جمعه بهنمیر در مورد جنایت آمریکا و سعودیها در کشتار مسلمانان یمن گفت 5 سال است عربستان با سلاح آمریکا یمن را بمباران میکند و هزاران نفر را به شهادت رساند دانش آموزان وبیمارستان ها را بمباران می کند .به این همه کشتار نهادهای حقوقی دنیا عکس العمل نشان ندادند امام وقتی به تاسیسات نفتی آرامکو عربستان حمله میشود همه نهادی بین المللی موضع گیری میکنند شورای امنیت جلسه تشکیل می دهد به نظر آنها تاسیسات نفتی آرامکو عربستان از جان هزاران انسان مهم تر است . جامعه بین المللی بر اساس منافع استکبار و زورگویان اداره می شود امروز در دنیا جای مظلوم و ظالم عوض شد. جای جلاد و مظلوم عوض شده است آمریکا مظهر جنایت و جنایتکاری در دنیا است تهدیدهای آمریکا هیچ تاثیری در ملت ایران ندارد ملت ما با عزت و اقتدار براهش ادامه میدهد .وی افزود عزت و افتخار ملت ایران به برکت ایمان و اعتماد به جوانان و وحدت و همبستگی ملی است با رهبری رهبر فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ای است .


امام جمعه بهنمیر از اقدام انقلابی قوه قضائیه در برخورد با مفاسد اقتصادی و مفسدان اقتصادی حمایت کرد وی اضافه کرد وظیفه دیگر قوه قضائیه در این جنگ اقتصادی حمایت از سربازان و افسران جنگ اقتصادی است . قوه قضائیه باید از تولید کنندگان و مدیران حمایت کند امروز فعالان اقتصادی افسران و سربازان در جنگ اقتصادی هستند.

خطیب جمعه بهنمیر در پایان با اشاره به اول ماه صفر سالروز و ورود اهل بیت امام حسین (ع) به شام گفت کاروان اما حسین (ع) به ظاهر اسیر بودند در حقیقت کاوران امام حسین (ع) سفیران کربلا ی اما حسین (ع) بودند که در تبیین و پیام رسانی اهداف شهدای کربلا و امام حسین (ع) نقش مهمی ایفا نمودند.

 

 

سخنرانی جناب سرهنگ محمد پور فرمانده سابق سپاه شهرستان بابل به مناسبت هفته دفاع مقدس 

سه شنبه, 30 مهر 1398
امروز5
دیروز10
این هفته15
این ماه213
مجموع45662

آی پی بازدیدکنندگان : 18.207.137.4

ورود به سایت