نماز جمعه قلب فرهنگی هر شهر است.(امام خامنه ای). سال98، رونق تولید گرامی باد. ** شما می توانید برای ارتباط با امام جمعه بهنمیر از منوی ارتباط با ما استفاده نمایید.
امام علی علیه السلام: مَا أَكْثَـرَ اَلْعِبـَرَ وَ أَقَـلَّ اَلاِعْتِبَـارَ چه بسيار است پنـدها و چه اندكاند، پنـد پـذيران. نهج البلاغه/کلمات قصار 297

جشن میلاد کوثر نبی

 

 

 

بسمه تعالی

جشن میلاد کوثر نبی در مصلی المهدی (عج) بهنمیر

امام جمعه بهنمیر : سبک زندگی فاطمه زهرا (س) باید برای ما الگو باشد.

به مناسبت ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) و روز زن  جشن باشکوهی تسط بسیج خواهران حوزه کوثر بهنمیر با همکاری دفتر امام جمعه و مسئولین در مصلی المهدی (عج) بهنمیر با حضور دانش آموزان دانشجویان و اقشار مختلف زنان و با حضور امام جمعه و مسئولین شهر بهنمیر برگزار گردید.

ابتدا امام جمعه بهنمیر پیرامون شخصیت حضرت فاطمه زهرا به تفصیل سخن گفت.

حجت السلام والمسلمین شریف تبار گفت فاطمه زهرا بهترین الگو برای زنان و مردان است. ایشان افزودند در سال اقتصاد و فرهنگ باید سبک زندگی فاطمه زهرا (س) الگوی ما باشد تا در فرهنگ و اقتصاد موفق باشیم . وی در پایان از جوانان خواست برای مقابله با هجمه های فرهنگی استکبار حجاب و عفت و پاکدامنی فاطمه زهرا را الگو قرار دهند.

در این  مراسم مداحی و مولودی خوانی در وصف حضرت زهرا (س)  و سخنرانی و اجرای مراسم طنز پایان پذیرفت. لازم به ذکر است در کنار این مراسم نمایشگاه زندگی فاطمه زهرا (س) و هنرهای دستس دانش آموزان به نمایش عموم گذاشته شد.

همچنین امام جمعه به اتفاق مسئولین در پایان مراسم از هنرهای دستی و تجسمی دانش آموزان و دانشجویان بازدید کردند.

 

 

 

 

سه شنبه, 01 بهمن 1398
امروز2
دیروز4
این هفته6
این ماه176
مجموع47488

آی پی بازدیدکنندگان : 3.233.219.101

ورود به سایت