نماز جمعه قلب فرهنگی هر شهر است.(امام خامنه ای). سال98، رونق تولید گرامی باد. ** شما می توانید برای ارتباط با امام جمعه بهنمیر از منوی ارتباط با ما استفاده نمایید.
امام صادق علیه السلام : مَن ساءَ خُلُقُهُ عَذَّبَ نَفسَهُ؛ هر كه بد اخلاق باشد، خود را شكنجه دهد. گزیده تحف العقول، ح196

جشن میلاد کوثر نبی

 

 

 

بسمه تعالی

جشن میلاد کوثر نبی در مصلی المهدی (عج) بهنمیر

امام جمعه بهنمیر : سبک زندگی فاطمه زهرا (س) باید برای ما الگو باشد.

به مناسبت ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) و روز زن  جشن باشکوهی تسط بسیج خواهران حوزه کوثر بهنمیر با همکاری دفتر امام جمعه و مسئولین در مصلی المهدی (عج) بهنمیر با حضور دانش آموزان دانشجویان و اقشار مختلف زنان و با حضور امام جمعه و مسئولین شهر بهنمیر برگزار گردید.

ابتدا امام جمعه بهنمیر پیرامون شخصیت حضرت فاطمه زهرا به تفصیل سخن گفت.

حجت السلام والمسلمین شریف تبار گفت فاطمه زهرا بهترین الگو برای زنان و مردان است. ایشان افزودند در سال اقتصاد و فرهنگ باید سبک زندگی فاطمه زهرا (س) الگوی ما باشد تا در فرهنگ و اقتصاد موفق باشیم . وی در پایان از جوانان خواست برای مقابله با هجمه های فرهنگی استکبار حجاب و عفت و پاکدامنی فاطمه زهرا را الگو قرار دهند.

در این  مراسم مداحی و مولودی خوانی در وصف حضرت زهرا (س)  و سخنرانی و اجرای مراسم طنز پایان پذیرفت. لازم به ذکر است در کنار این مراسم نمایشگاه زندگی فاطمه زهرا (س) و هنرهای دستس دانش آموزان به نمایش عموم گذاشته شد.

همچنین امام جمعه به اتفاق مسئولین در پایان مراسم از هنرهای دستی و تجسمی دانش آموزان و دانشجویان بازدید کردند.

 

 

 

 

چهارشنبه, 08 بهمن 1399
امروز5
دیروز21
این هفته36
این ماه623
مجموع52647

آی پی بازدیدکنندگان : 3.238.70.175

ورود به سایت