نماز جمعه قلب فرهنگی هر شهر است.(امام خامنه ای). سال98، رونق تولید گرامی باد. ** شما می توانید برای ارتباط با امام جمعه بهنمیر از منوی ارتباط با ما استفاده نمایید.
امام على (سلام الله علیه) : كانَ رَسولُ اللَّهِ(ص) دائِمَ البِشرِ، سَهلَ الخُلقِ، لَيِّنَ الجانِبِ. پيامبر خدا، همواره خوش رو، خوش خو و نرم خو بود. معانى‌الأخبار - ص 83. حكمت نامه پيامبر اعظم(ص) : ج8- ص22- ح5703

جشن میلاد کوثر نبی

 

 

 

بسمه تعالی

جشن میلاد کوثر نبی در مصلی المهدی (عج) بهنمیر

امام جمعه بهنمیر : سبک زندگی فاطمه زهرا (س) باید برای ما الگو باشد.

به مناسبت ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) و روز زن  جشن باشکوهی تسط بسیج خواهران حوزه کوثر بهنمیر با همکاری دفتر امام جمعه و مسئولین در مصلی المهدی (عج) بهنمیر با حضور دانش آموزان دانشجویان و اقشار مختلف زنان و با حضور امام جمعه و مسئولین شهر بهنمیر برگزار گردید.

ابتدا امام جمعه بهنمیر پیرامون شخصیت حضرت فاطمه زهرا به تفصیل سخن گفت.

حجت السلام والمسلمین شریف تبار گفت فاطمه زهرا بهترین الگو برای زنان و مردان است. ایشان افزودند در سال اقتصاد و فرهنگ باید سبک زندگی فاطمه زهرا (س) الگوی ما باشد تا در فرهنگ و اقتصاد موفق باشیم . وی در پایان از جوانان خواست برای مقابله با هجمه های فرهنگی استکبار حجاب و عفت و پاکدامنی فاطمه زهرا را الگو قرار دهند.

در این  مراسم مداحی و مولودی خوانی در وصف حضرت زهرا (س)  و سخنرانی و اجرای مراسم طنز پایان پذیرفت. لازم به ذکر است در کنار این مراسم نمایشگاه زندگی فاطمه زهرا (س) و هنرهای دستس دانش آموزان به نمایش عموم گذاشته شد.

همچنین امام جمعه به اتفاق مسئولین در پایان مراسم از هنرهای دستی و تجسمی دانش آموزان و دانشجویان بازدید کردند.

 

 

 

 

سه شنبه, 30 مهر 1398
امروز5
دیروز10
این هفته15
این ماه213
مجموع45662

آی پی بازدیدکنندگان : 18.207.137.4

ورود به سایت